Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Friend

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Friend.
Është emri yt Friend? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mik
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fernando, Frimunt, Farand, Fernand, Fernanado, Frandy, Faramond, Fremont
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fernanda, Fronda, Ferentia, Fernande, Faryanti, Fryanda, Febri Yanti, Fronde
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5460 Friend's në Facebook. Pozicioni #9552
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga FriendPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Friend? Voto për emrin tënd


Është emri yt Friend? Voto për emrin tënd