Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hernando

Është emri yt Hernando? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ferdinand
Djem me tinguj të ngjashëm:Harwindo, Hermund, Hariyanto, Hermod, Harmanto, Harnnat, Haryanto, Herwanda
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hermiati, Harmada, Hernawati, Herminda, Harmanda, Herminette, Hermeta, Harmeet
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4830 Hernando's në Facebook. Pozicioni #10494
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga HernandoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hernando? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hernando? Voto për emrin tënd