Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fer

Është emri yt Fer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ferdinand
Djem me tinguj të ngjashëm:Faro, Fear, Fere, Faer, Fareh, Ferre, Frey, Free
Vajza me tinguj të ngjashëm:Freya, Fariha, Farah, Faria, Fara, Fairy, Farha, Fira
Vlerësimi:
4/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9300 Fer's në Facebook. Pozicioni #6246
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga FerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fer? Voto për emrin tënd