Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Farah

Është emri yt Farah? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Faro, Fear, Fere, Fer, Faer, Fareh, Ferre, Frey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Freya, Fariha, Faria, Fara, Fairy, Farha, Fira, Fayre
Vlerësimi:
4.5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 65 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 65 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 113305 Farah's në Facebook. Pozicioni #861
Kategoritë:Emrat popullore maroken - Popullore francez emrat vajzë
Komente nga FarahPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Farah? Voto për emrin tënd


Është emri yt Farah? Voto për emrin tënd