Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fara

Është emri yt Fara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Faro, Fear, Fere, Fer, Faer, Fareh, Ferre, Frey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Freya, Fariha, Farah, Faria, Fairy, Farha, Fira, Fayre
Vlerësimi:
4/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15865 Fara's në Facebook. Pozicioni #4091
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga FaraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fara? Voto për emrin tënd