Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Fariha

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Fariha.
Është emri yt Fariha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i lumtur
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Faro, Fear, Fere, Fer, Faer, Fareh, Ferre, Frey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Freya, Farah, Faria, Fara, Fairy, Farha, Fira, Fayre
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8070 Fariha's në Facebook. Pozicioni #6997
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat popullore në Pakistan - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Pakistan - Top 100 emra të njohura në Pakistan
Komente nga FarihaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fariha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fariha? Voto për emrin tënd