Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Free

Është emri yt Free? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Frederik
Djem me tinguj të ngjashëm:Faro, Fear, Fere, Fer, Faer, Fareh, Frey, Ferre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Freya, Fariha, Farah, Faria, Fara, Fairy, Farha, Fira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5185 Free's në Facebook. Pozicioni #9949
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga FreePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Free? Voto për emrin tënd


Është emri yt Free? Voto për emrin tënd