Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Frederik

Është emri yt Frederik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Fadrique, Fedderik, Fedderikje, Feddrick, Federigo, Fedrik, Frederic, Frederick, Frederieke, Frederikke, Frederique, Fredric, Free, Freek, Freerk, Frekng, Fridericus, Friderika, Fridse, Friederieke, Friederika, Friederike, Friedrich, Frigyes, Frits, Fritz, Frytskje
Djem me tinguj të ngjashëm:Frederico, Frederick, Fredrick, Friederich, Fredrik, Friedrich, Fryderyk, Fredrich
Vajza me tinguj të ngjashëm:Frederika, Friederika, Fredricka, Friederike, Fredrica, Frederica, Fredrika, Friederieke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 133 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 89 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 88 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 88 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 125 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 126 vota
Pseudonime:Fede
Emrat e vëllezërve:Uljan, Emarild
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6790 Frederik's në Facebook. Pozicioni #8031
Kategoritë:Emra daneze - Emrat me 8 shkronja - Top 100 danez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore çek emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 8 shkronja
Komente nga FrederikPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Frederik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Frederik? Voto për emrin tënd