Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Frits

Është emri yt Frits? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Frederik
Djem me tinguj të ngjashëm:Fritz, Fridus, Fritske, Firdus, Firdos, Fridse, Fritschi, Faridj
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fortesa, Ferdeze, Fritzi, Fardoos, Frytskje, Freydis, Fridikehh, Freidys
Vlerësimi:
4/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1780 Frits's në Facebook. Pozicioni #22400
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga FritsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Frits? Voto për emrin tënd


Është emri yt Frits? Voto për emrin tënd