Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Frederic

Është emri yt Frederic? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Frederik
Variante:Freda, Fredda, Frederica, Frederika, Fredrica, Fredrika
Djem me tinguj të ngjashëm:Frederico, Frederick, Fredrick, Friederich, Frederik, Fredrik, Friedrich, Fryderyk
Vajza me tinguj të ngjashëm:Frederika, Friederika, Fredricka, Friederike, Fredrica, Frederica, Fredrika, Friederieke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 31955 Frederic's në Facebook. Pozicioni #2327
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore francez emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1951
Komente nga FredericPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Frederic? Voto për emrin tënd


Është emri yt Frederic? Voto për emrin tënd