Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Friedrich

Është emri yt Friedrich? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Frederik
Djem me tinguj të ngjashëm:Frederico, Frederick, Fredrick, Friederich, Frederik, Fredrik, Fryderyk, Fredrich
Vajza me tinguj të ngjashëm:Frederika, Friederika, Fredricka, Friederike, Fredrica, Frederica, Fredrika, Friederieke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2290 Friedrich's në Facebook. Pozicioni #18633
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga FriedrichPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Friedrich? Voto për emrin tënd


Është emri yt Friedrich? Voto për emrin tënd