Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Federico

Është emri yt Federico? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Frederick
Djem me tinguj të ngjashëm:Feodras, Fadrique, Fedrik, Fedderik, Feddrick, Feddrik, Federicco, Federigo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Federica, Federikke, Federicka, Fedderikje, Federike, Fitria Rizky
Vlerësimi:
4.5/5
yje 60 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 59 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 59 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30275 Federico's në Facebook. Pozicioni #2430
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat boy - Popular emrat boy italiane 2008 - Emrat Top1000 amerikanë në 1945
Komente nga FedericoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Federico? Voto për emrin tënd


Është emri yt Federico? Voto për emrin tënd