Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Federica

Është emri yt Federica? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Federico, Feodras, Fadrique, Fedrik, Fedderik, Feddrick, Feddrik, Federicco
Vajza me tinguj të ngjashëm:Federikke, Federicka, Fedderikje, Federike, Fitria Rizky
Vlerësimi:
4/5
yje 72 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 70 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 68 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7565 Federica's në Facebook. Pozicioni #7340
Kategoritë:Top 100 italian emrat - Popullore italian emrat vajzë - Popular emrat vajzë italiane 2008
Komente nga FedericaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Federica? Voto për emrin tënd


Është emri yt Federica? Voto për emrin tënd