Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Freddy

Është emri yt Freddy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Fred
Djem me tinguj të ngjashëm:Fred, Frid, Fredo, Freddie, Ford, Fried, Freed, Farid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ferda, Fryd, Farida, Frieda, Fryda, Furat, Firda, Freeda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 157 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 112 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 110 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 107 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 148 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 147 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 81590 Freddy's në Facebook. Pozicioni #1111
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1929
Komente nga FreddyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Freddy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Freddy? Voto për emrin tënd