Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Farida

Është emri yt Farida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Faro
Djem me tinguj të ngjashëm:Fred, Frid, Fredo, Freddie, Freddy, Ford, Freed, Fried
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ferda, Fryd, Frieda, Fryda, Furat, Firda, Freeda, Fritha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 133 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 74 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 74 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 74 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 106 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 104 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 27340 Farida's në Facebook. Pozicioni #2653
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat popullore maroken - Popullore Thai emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga FaridaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Farida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Farida? Voto për emrin tënd