Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Levente

Është emri yt Levente? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Labinot, Levent, Levant, Luvneet, Lê Văn Thọ, Lavanya Anand
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lavanda, Lufenity, Labonita, Lofnheid, Livnat, Lubentia, Lê Văn Tý, Lê Vũ Anh Thư
Vlerësimi:
4.5/5
yje 56 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 47 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 53 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 53 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1915 Levente's në Facebook. Pozicioni #21205
Kategoritë:Emrat hungareze - Popullore rumun emrat boy - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga LeventePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Levente? Voto për emrin tënd


Është emri yt Levente? Voto për emrin tënd