Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jurgen

Është emri yt Jurgen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:George
Djem me tinguj të ngjashëm:Jorgan, Jorgen, Jarogniew, Jurjen, Jurrjin, Jurrijn, Jørgen, Jairzinho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jorcina, Jurgena, Jurgina, Jorisina, Jørgine, Juuregina, Jersen, Jorjan
Vlerësimi:
4/5
yje 56 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 48 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ambra, Marinela, Gabriela, Emanuela, Fabiana, Leonela, Anxhela, Donika
Facebook:

+/- 11330 Jurgen's në Facebook. Pozicioni #5350
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore holandez emrat boy
Komente nga JurgenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jurgen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jurgen? Voto për emrin tënd