Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Laura

Është emri yt Laura? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Laurentius
Variante:Lara, Lowri
Djem me tinguj të ngjashëm:Lior, Lear, Larry, Lauro, Leroy, Leeroy, Llara, Liroy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luar, Lura, Lara, Liora, Lyra, Lora, Leira, Lair
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2355 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1653 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 1644 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 1637 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2226 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2211 vota
Pseudonime:Tata, Engjel, Lala, Laurushe, Lepurushe, Lara
Emrat e vëllezërve:Samel, Emanuel, Ariola, Fábio, Leon, Aurel, Jo
Emrat e motrave:Fatione, Meg, Jo, Aurora, Laureta, Diellza, Erjola, Erita, Ledia, Gentiana, Enxhi, Klea
Facebook:

+/- 1455780 Laura's në Facebook. Pozicioni #43
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 fund emrat - Emrat me 5 shkronja - Top 100 danez emrat - Top 100 rumun emrat - Top 100 slloven emrat - Top 100 francez emrat - Top 100 italian emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 anglisht emrat
Komente nga Laura


Laura ( 28 vjeç) 2019-07-06
Emri im me pelqen shummm falenderoj familjen qe ma vuri ket emer
Laura 2020-01-02
me pelqen shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Laura? Voto për emrin tënd


Është emri yt Laura? Voto për emrin tënd