Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Aurel

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Aurel.
Është emri yt Aurel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ar
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aurelius
Djem me tinguj të ngjashëm:Arlo, Arel, Ariel, Aurelio, Arley, Arlie, Arwel, Auriel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aurela, Arla, Arela, Ariela, Aerial, Arella, Auerelie, Aireal
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Jo, Reli, Relo, Value, Leli, Recel, Rel, Eli, Karramel, Rele, Reqi, Reci, Lelo
Emrat e vëllezërve:Value, Evis, Aldi, Skam, Arian, Lorik, Nuk Kam, Aria
Emrat e motrave:Value, Naxhie, Aurela, Erta, Orinda, Laura, Eliza, Ariana, Qendresa, Nuk Kam, Migena, Dorina, Armela
Facebook:

+/- 5300 Aurel's në Facebook. Pozicioni #9777
Kategoritë:Emrat polish - Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - emrat Boy filluar me A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore grek emrat boy - shpallë lehtë emrat boy - Popullore rumun emrat boy
Komente nga Aurel


Aurel ( 22 vjeç) 2016-02-19
Asnji
Aurel 2016-07-13
Domethenja e emrit aurel?
Aurel ( 6 vjeç) 2017-05-13
Jo me percentuale shum si emer
Aurela ( 9 vjeç) 2017-11-30
dua te di kuptimin e emrit Aurela dhe a eshte emer shqip
Aurel ( 21 vjeç) 2018-02-21
leli
Aurel ( 35 vjeç) 2018-08-28
Emer katolik
Aruel 2019-03-17
Çfar kuptimi ka emri im ARUEL
Aruel 2019-03-17
Çfar kuptimi ka emri im ARUEL

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aurel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aurel? Voto për emrin tënd