Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Orinda

Është emri yt Orinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ormand, Ormond, Ornette, Ormund, Ormemund, Ormod, Orinthia
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orenda, Ornat, Ormanda, Oriande, Ornetta, Orianthi, Oranda, Orinta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Jo, Luleborushe, Dorotina, Zemeore
Emrat e vëllezërve:Donald, Halim, Aurel, Redion
Emrat e motrave:Debora, Kaona
Facebook:

+/- 295 Orinda's në Facebook. Pozicioni #82336
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A - Vështirë për të shkruar emrat vajzë - Emrat vajzë që të merrni komente të çuditshme jash - Emrat që janë të lehtë për të shpallë në anglisht
Komente nga Orinda


Orinda ( 10 vjeç) 2017-06-17
cfare kuptimi ka emri im
Orinda ( 10 vjeç) 2017-06-17
cfare kuptimi ka emri im
Orinda ( 13 vjeç) 2018-01-25
Me pelqen shum por dua te di qfar domethenje ka

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Orinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Orinda? Voto për emrin tënd