Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ormanda

Është emri yt Ormanda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ormond
Djem me tinguj të ngjashëm:Ormand, Ormond, Ornette, Ormund, Ormemund, Ormod, Orinthia
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orinda, Orenda, Ornat, Oriande, Ornetta, Orianthi, Oranda, Orinta
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Ormanda's në Facebook. Pozicioni #1026591
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga OrmandaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ormanda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ormanda? Voto për emrin tënd