Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ormond

Është emri yt Ormond? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Ormanda
Djem me tinguj të ngjashëm:Ormand, Ornette, Ormund, Ormemund, Ormod, Orinthia
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orinda, Orenda, Ornat, Ormanda, Oriande, Ornetta, Orianthi, Oranda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 350 Ormond's në Facebook. Pozicioni #72892
Kategoritë:
Komente nga OrmondPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ormond? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ormond? Voto për emrin tënd