Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ormand

Është emri yt Ormand? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ormond Irish surname
Djem me tinguj të ngjashëm:Ormond, Ornette, Ormund, Ormemund, Ormod, Orinthia
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orinda, Orenda, Ornat, Ormanda, Oriande, Ornetta, Orianthi, Oranda
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Ormand's në Facebook. Pozicioni #348246
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga OrmandPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ormand? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ormand? Voto për emrin tënd