Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Aurelius

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Aurelius.
Është emri yt Aurelius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ar
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Aurel, Aurèle, Aurélie, Aurelien, Auryl
Djem me tinguj të ngjashëm:Arlis, Arles, Arlys, Aureolus, Arlyss, Airleas, Arleigh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arliss, Arelis, Aurelija, Arlicia, Arlieke, Aurelucia, Areliz, Arelys
Vlerësimi:
3.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 865 Aurelius's në Facebook. Pozicioni #38021
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore etiopian emrat boy
Komente nga AureliusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aurelius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aurelius? Voto për emrin tënd