Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aurelien

Është emri yt Aurelien? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aurelius
Djem me tinguj të ngjashëm:Arlen, Arlon, Arlan, Arlyn, Aurelian, Aureliano, Arelano, Arlin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arline, Arlean, Arlina, Aureliana, Aaralyn, Arlena, Aerilyn, Aerlene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4975 Aurelien's në Facebook. Pozicioni #10241
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AurelienPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aurelien? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aurelien? Voto për emrin tënd