Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aril

Është emri yt Aril? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aurel, Arlo, Arel, Ariel, Aurelio, Arley, Arlie, Arwel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aurela, Arla, Arela, Ariela, Aerial, Arella, Auerelie, Aireal
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Ari
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2250 Aril's në Facebook. Pozicioni #18883
Kategoritë:Emrat filluar me A - emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga ArilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aril? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aril? Voto për emrin tënd