Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Vita

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Vita.
Është emri yt Vita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Jetë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vito, Veto, Vid, Vahid, Vahdet, Viet, Vidhu, Veit
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vida, Vedette, Vedia, Vitia, Veta, Vedetta, Vidhut, Vivita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 139 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 68 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 67 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 67 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 133 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 132 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Stina
Facebook:

+/- 17335 Vita's në Facebook. Pozicioni #3803
Kategoritë:Emra latin - Top 100 letonisht emrat - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë




Komente nga Vita



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vita? Voto për emrin tënd