Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vida

Është emri yt Vida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:David
Djem me tinguj të ngjashëm:Vito, Veto, Vid, Vahid, Vahdet, Viet, Vidhu, Veit
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vita, Vedette, Vedia, Vitia, Veta, Vedetta, Vidhut, Vivita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 50 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 45 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17315 Vida's në Facebook. Pozicioni #3805
Kategoritë:Top 100 slloven emrat - Top 100 lituanez emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore hungarez emrat boy - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga VidaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vida? Voto për emrin tënd