Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vito

Është emri yt Vito? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Vitus
Djem me tinguj të ngjashëm:Veto, Vid, Vahid, Vahdet, Viet, Vidhu, Veit, Vít
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vita, Vida, Vedette, Vedia, Vitia, Veta, Vedetta, Vidhut
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22250 Vito's në Facebook. Pozicioni #3122
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat e shkurtër - Popullore fund emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1905
Komente nga VitoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vito? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vito? Voto për emrin tënd