Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vid

Është emri yt Vid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vito, Veto, Vahid, Vahdet, Viet, Vidhu, Veit, Vít
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vita, Vida, Vedette, Vedia, Vitia, Veta, Vedetta, Vidhut
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1465 Vid's në Facebook. Pozicioni #25855
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore slloven emrat boy
Komente nga VidPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vid? Voto për emrin tënd