Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Vitus

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Vitus.
Është emri yt Vitus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Jetë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Vito
Djem me tinguj të ngjashëm:Vytautas, Vaiveahtoish, Vidak, Vatsa, Vaive-Atoish, Vitas, Vetje, Vidas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vedis, Vidis, Vedika, Vithagee, Vidushi, Vatusia, Vedas, Vitez
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1160 Vitus's në Facebook. Pozicioni #30640
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore danez emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy




Komente nga Vitus



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vitus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vitus? Voto për emrin tënd