Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vidis

Është emri yt Vidis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vytautas, Vaiveahtoish, Vitus, Vidak, Vatsa, Vaive-Atoish, Vitas, Vetje
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vedis, Vedika, Vithagee, Vidushi, Vatusia, Vedas, Vitez, Vidiksa
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Vidis's në Facebook. Pozicioni #471939
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga VidisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vidis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vidis? Voto për emrin tënd