Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vedis

Është emri yt Vedis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vytautas, Vaiveahtoish, Vitus, Vidak, Vatsa, Vaive-Atoish, Vitas, Vetje
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vidis, Vedika, Vithagee, Vidushi, Vatusia, Vedas, Vitez, Vidiksa
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50 Vedis's në Facebook. Pozicioni #290426
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga VedisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vedis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vedis? Voto për emrin tënd