Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vitas

Është emri yt Vitas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Vitalis
Djem me tinguj të ngjashëm:Vytautas, Vaiveahtoish, Vitus, Vidak, Vatsa, Vaive-Atoish, Vetje, Vidas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vedis, Vidis, Vedika, Vithagee, Vidushi, Vatusia, Vedas, Vitez
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 365 Vitas's në Facebook. Pozicioni #70501
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore lituanez emrat boy
Komente nga VitasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vitas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vitas? Voto për emrin tënd