Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aurelio

Është emri yt Aurelio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aurel, Arlo, Arel, Ariel, Arley, Arlie, Arwel, Auriel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aurela, Arla, Arela, Ariela, Aerial, Arella, Auerelie, Aireal
Vlerësimi:
3.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8800 Aurelio's në Facebook. Pozicioni #6531
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1924
Komente nga AurelioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aurelio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aurelio? Voto për emrin tënd