Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ariel

Është emri yt Ariel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Arial, Ariella, Arik, אֲרִיאֵל
Djem me tinguj të ngjashëm:Aurel, Arlo, Arel, Aurelio, Arley, Arlie, Arwel, Auriel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aurela, Arla, Arela, Ariela, Aerial, Arella, Auerelie, Aireal
Vlerësimi:
4.5/5
yje 123 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 82 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 81 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 113 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 111 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 187640 Ariel's në Facebook. Pozicioni #539
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat popullore izraelite 2010 - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1994
Komente nga ArielPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ariel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ariel? Voto për emrin tënd