Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erta

Është emri yt Erta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Erdi, Ert, Erhart, Eward, Erhardt, Ewart, Erhard, Eweheorde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erda, Erita, Erith, Eritia, Eartha, Eritha, Erytheia, Ertha
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Jo, Shkurre, Ertee, Erteee, Terte, Ertiiii, Eri, Ertu, Erti, Mac
Emrat e vëllezërve:Jo, Jo Nuk Kam, Halit, Parid, Po, Ernis, Aurel, Ledjan, Granit, Cino, Erti
Emrat e motrave:Jo, Liana, Jora, Mara, Jo Nuk Kam, Unë-Erta, Fjolla, Ertu, Entela, Elda
Facebook:

+/- 540 Erta's në Facebook. Pozicioni #53489
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Erta


Erta ( 20 vjeç) 2018-08-27
Jo
Erta ( 16 vjeç) 2019-12-23
Me pelqen
Erta ( 29 vjeç) 2020-05-01
Jo
Erta ( 2 vjeç) 2020-06-08
Jo faleminderit
Erta ( 1 vjeç) 2020-07-24
JO
Erta ( 10 vjeç) 2021-06-26
Emri im është emër Ilir
Erta 2021-07-08
Emri im është emër Ilir dhe po ashtu ka 4 shkronja.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erta? Voto për emrin tënd