Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Halit

Është emri yt Halit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hewlett, Heldy, Halid, Heldi, Holt, Heled, Heldai, Holata
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hild, Hilda, Hulda, Hylda, Helda, Holiday, Hulde, Hylta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Liti
Emrat e vëllezërve:Arditi
Emrat e motrave:Anna, Alda, Liridona
Facebook:

+/- 1705 Halit's në Facebook. Pozicioni #23135
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga HalitPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Halit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Halit? Voto për emrin tënd