Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hulda

Është emri yt Hulda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Huldah
Variante:Holda
Djem me tinguj të ngjashëm:Hewlett, Halit, Heldy, Halid, Heldi, Holt, Heled, Heldai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hild, Hilda, Hylda, Holiday, Helda, Hulde, Hylta, Hilde
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1240 Hulda's në Facebook. Pozicioni #29251
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga HuldaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hulda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hulda? Voto për emrin tënd