Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hild

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hild.
Është emri yt Hild? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përleshje
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Elda, Hielke, Hil, Hilde, Hildeke, Hildine, Hildja, Hildo, Hilke, Hilla, Hille, Hillechien, Hillechiena, Hilledina, Hillegien, Hillegiena, Hillegientje, Hillegine, Hilletje, Hillichje, Hillie, Hilly, Hiltina, Hiltjo, Hiltsje, Hylke, Hylkje, Hylta, Ilda
Djem me tinguj të ngjashëm:Hewlett, Halit, Heldy, Halid, Heldi, Holt, Heled, Heldai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hilda, Hulda, Hylda, Helda, Holiday, Hulde, Hylta, Hilde
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50 Hild's në Facebook. Pozicioni #303514
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje
Komente nga HildPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hild? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hild? Voto për emrin tënd