Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Heldai

Është emri yt Heldai? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hewlett, Halit, Heldy, Halid, Heldi, Holt, Heled, Holata
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hild, Hilda, Hulda, Hylda, Helda, Holiday, Hulde, Hylta
Vlerësimi:
3.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Heldai's në Facebook. Pozicioni #3333611
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga HeldaiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Heldai? Voto për emrin tënd


Është emri yt Heldai? Voto për emrin tënd