Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hilda

Është emri yt Hilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hewlett, Halit, Heldy, Halid, Heldi, Holt, Heled, Heldai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hild, Hulda, Hylda, Helda, Holiday, Hulde, Hylta, Hilde
Vlerësimi:
4.5/5
yje 242 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 140 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 139 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 138 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 213 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 214 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65970 Hilda's në Facebook. Pozicioni #1321
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 Swahilian emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore arab emrat vajzë - Popullore turk emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga HildaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hilda? Voto për emrin tënd