Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hewlett

Është emri yt Hewlett? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Halit, Heldy, Halid, Heldi, Holt, Heled, Heldai, Holata
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hild, Hilda, Hulda, Hylda, Helda, Holiday, Hulde, Hylta
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 285 Hewlett's në Facebook. Pozicioni #84731
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga HewlettPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hewlett? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hewlett? Voto për emrin tënd