Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kristjana

Është emri yt Kristjana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kristjan, Kristijan, Karstjen, Kristján
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kerstsin, Korstijna
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Krist, Kristina, Elif, Shejtane, Ana, Kristi, E Poshter, Jete, Kristaq
Emrat e vëllezërve:Enindion, Klejdjan
Emrat e motrave:Kledisa, Mirsada
Facebook:

+/- 465 Kristjana's në Facebook. Pozicioni #59498
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat me 9 shkronja - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 9 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Kristjana


Kristjana ( 21 vjeç) 2016-12-25
Nuk esh se m pelqen shum por m mir ky sesa ndonj emer tjeter te sterrgjysheve
Kristjana ( 23 vjeç) 2018-02-20
ME PELQEN SHUM POR DO DOJA TA KISHA ELIF
Kristjana ( 23 vjeç) 2018-02-20
ME PELQEN SHUM POR DO DOJA TA KISHA ELIF

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kristjana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kristjana? Voto për emrin tënd