Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elinda

Është emri yt Elinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eland, Eleoneid, El Muhammad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elandi, Elineth, Elined, Elonita, Eiluned, Eluned, Eleneide, Elineide
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Donika
Facebook:

+/- 840 Elinda's në Facebook. Pozicioni #38828
Kategoritë:
Komente nga ElindaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elinda? Voto për emrin tënd