Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eland

Është emri yt Eland? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Elandina
Djem me tinguj të ngjashëm:Eleoneid, El Muhammad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elandi, Elineth, Elined, Elonita, Elinda, Eiluned, Eluned, Eleneide
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 170 Eland's në Facebook. Pozicioni #123975
Kategoritë:
Komente nga ElandPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eland? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eland? Voto për emrin tënd