Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fabiola

Është emri yt Fabiola? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Fabian
Djem me tinguj të ngjashëm:Feivel, Feliu, Fil, Folau, Fielie, Fiele, Falah, Fohel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Filo, Fela, Fiola, Flo, Floy, Fale, Fulla, Fala
Vlerësimi:
4.5/5
yje 127 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 101 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 102 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 101 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 125 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 123 vota
Pseudonime:Fabi, Fabio, Tabi, Sanie, Ola, Lola
Emrat e vëllezërve:Kledi, Demir
Emrat e motrave:Oriola, Ina, Dajana, Suela
Facebook:

+/- 29000 Fabiola's në Facebook. Pozicioni #2525
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 7 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Popullore rumun emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Fabiola


Fabiola ( 22 vjeç) 2017-05-24
Do doja ta kisha Sarah

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fabiola? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fabiola? Voto për emrin tënd