Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Flo

Është emri yt Flo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Florentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Feivel, Feliu, Fil, Folau, Fielie, Fiele, Falah, Fohel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fabiola, Filo, Fela, Fiola, Fale, Floy, Fulla, Fala
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 23555 Flo's në Facebook. Pozicioni #2997
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat e shkurtër
Komente nga FloPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Flo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Flo? Voto për emrin tënd