Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Floy

Është emri yt Floy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Feivel, Feliu, Fil, Folau, Fielie, Fiele, Falah, Fohel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fabiola, Filo, Fela, Fiola, Flo, Fale, Fulla, Fala
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1040 Floy's në Facebook. Pozicioni #33214
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1899
Komente nga FloyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Floy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Floy? Voto për emrin tënd