Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fabian

Është emri yt Fabian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Fabianus
Variante:Fabiano, Fabio, Fabiola
Djem me tinguj të ngjashëm:Fabiano, Fionn, Finn, Faheem, Finan, Finin, Finneen, Fin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fabiana, Fauna, Fanni, Fama, Femi, Femme, Fenna, Fanny
Vlerësimi:
4.5/5
yje 154 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 91 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 91 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 89 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 135 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 137 vota
Pseudonime:Fabi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ejona
Facebook:

+/- 70945 Fabian's në Facebook. Pozicioni #1239
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore çek emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore sllovak emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore indonezian emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1991
Komente nga FabianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fabian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fabian? Voto për emrin tënd